poniedziałek, 13 maja 2013

Square Space Concept Store & Interior Design

Kolejny sklep, który jest absolutnie wart odwiedzenia w Warszawie to właśnie Square Space Concept Store & Interior Design. Mieści się on w Alei Róż 6/13 na Mokotowie.

Nie jest do niego najłatwiej trafić ponieważ mieści się w mieszkaniu,dlatego nie natkniemy się na niego przypadkowo. Trzeba wiedzieć, że jest i gdzie jest. Dlatego polecam:)

Jest to właściwie showroom, gdzie możemy część kolekcji zobaczyć na żywo, ale dużą część oferty możemy zamówić z katalogów. A oferta jest imponująca. Dlatego jest to miejsce dla wszystkich, którzy poszukują czegoś innego, nieprzeciętnego ale są jednocześnie w stanie zaryzykować zamówienie z katalogu. Dodatkowo, poprzez Square Space można zamówić meble i dekoracje z Restoration Hardware - mojego ukochanego sklepu amerykańskiego, który niestety nie wysyła do Polski :( Oczywiście nie jest to tania impreza, ale jeżeli bez czegoś z tego sklepu nie możemy żyć  - można przez Square Space rozwiązać ten problem:)

Dodatkowo Square Space oferuje prześliczne materiały. Ja znalazłam tam najbardziej odpowiadające mi lny na zasłony w cenie, która powiedzmy... jest do zniesienia:)

W Square Space możemy też zamówić: realizację projektów wnętrz, projekty i wykonanie mebli (w tym kanap, foteli i krzeseł na zamówienie), szycie zasłon, firan, kap i narzut oraz poduch oraz remonty. Czyli kompleksowo:)

Możemy też skorzystać z szerokiej oferty sklepu internetowego: www.squarespace.pl

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Square Space na facebooku: www.facebook.com/squarespace.design Gorąco polecam:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz