poniedziałek, 27 maja 2013

BB Home

Zabieram się za szybszą budowę mapy sklepów z elementami dekoracji wnętrz w Warszawie. Tymi sklepami, które absolutnie trzeba  odwiedzić w poszukiwaniu dobrego dizajnu. BB Home jest właściwie pierwszym miejscem, które dawno temu mnie zauroczyło swoją ofertą. Ale  nie tylko. Tak jak z jedzeniem, które na porcelanie smakuje lepiej tak i dizajn trzeba umieć zaserwować. A BB Home wie jak to robić. Sama lokalizacja sprawia, że trzeba go odwiedzić. Stara fabryka koronek na Burakowskiej jest tak urocza, że trzeba się tam wybrać, żeby pooddychać dobrą architekturą. Przy okazji można oczywiście wypić lampkę dobrego wina w Mielżyńskim, ale przede wszystkim chłonąć atmosferę.
BB Home również w środku nie rozczarowuje. Oferta jest bardzo bogata i właściwie znajdziemy tam wszystko co do domu jest potrzebne. Dostaniemy tam  również całą kolekcję albumów firmy Beta Plus, która dla mnie jest numerem jeden jeżeli chodzi o wnętrza. Przyznam, że jest to podstawowy prezent, którym obdarowuję moich bliskich na rózne okazje. I siebie również :)

BB Home to klasyka w najlepszym wydaniu. Do każdego stylu znajdziemy coś, co będzie pasowało. Ale styl tworzony przez BB Home jako całość jest również fantastyczny.

Jedynym minusem BB Home do niedawna były ceny. Prawo monopolisty :) Ale na szczęście to się zmieniło, a ostatnio bardzo miło zaskoczyła mnie cała gama produktów w niższych cenach. Dlatego obecnie jedynym minusem wizyty w BB Home jest to, że nie można stamtąd wyjść z pustymi rękami :)Zdjęcia udostępnione przez BB Home.

Drugi sklep BB Home znajduje się w Galerii Mokotów, gdzie można wpaść na szybkie zakupy, ale nie można ominąć Burakowskiej 5/7.

Strona internetowa sklepu: http://www.bbhome.pl/2 komentarze:

 1. Prawdziwy sklep o klimacie Vintage.
  Fantastyczne miejsce - odwiedzam je i polecam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio kupiłam stolik, niebawem pokażę na blogu:))

   Usuń