wtorek, 16 października 2012

Take a NAP

Trzeci salon NAP w Warszawie. Znajdziemy w nim wszystko, co sprzyja komfortowemu wypoczynkowi - od świetnych łóżek i ultrawygodnych materacy po niemniej ważne poduszki, kołdry i luksusową pościel z naturalnych tkanin (perkal, satyna, len, bawełna), a nawet tak drobne - a istotne - przyjemności jak perfumy do pościeli czy kadzidełka o relaksującym zapachu.

Firma Nap na rynku jest już od dawna. Jednak odkąd pamiętam ich łóżko Duke jest na mojej liście zakupów do nowego mieszkania. A sofa Fokus (projekt NAP) jest moim ideałem. Są łóżka i sofy oraz jest NAP:)

Możemy znaleźć w innych sklepach podobne tańsze meble, ale jakość wykonania jest nieporównywalna.

W NAP kupimy też pościel McGregor by Vandyck (http://www.vandyckshop.nl/bedmode/mcgregor-by-vandyck ) do której mam absolutną słabość.

Dwa pozostałe sklepy NAP (przy ul. Jagielskiej 73 przy Puławskiej oraz ul. Malborskiej 41 - Domoteka) zawsze były celem moich wycieczek po świecie dizajnu ale sklep przy ul. Mysiej 3 jest zupełnie wyjątkowy. Mogłabym z niego nie wychodzić:) Jest piękny sam w sobie, został zrobiony na światowym poziomie. Można tam nawet podejrzeć niektóre nowoczesne rozwiązania, jak na przykład betonowe schody z piękną szklaną balustradą.

Kupuję w NAP i kupować będę, ale bardzo bym chciała żeby ceny były troszeczkę niższe. No cóż.... jakość:) Jakość którą widać.6 komentarzy:

 1. No Ba! Kochana! Ale Ty zobacz proszę na partnerów NAP'a. It is hard to take a nap after that! ;) Jestem absolutnie pijana zazdrością, kiedy patrzę na projekty Gandia Blasco ... Takie Eagles Nest na Nowej Zelandii na przykład (http://www.gandiablasco.com/contract/)

  ps. Blog bardzo smaczny! Pozdrawiam.

  Iga Miguel.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda:) Mają rewelacyjnych partnerów. Tylko pogratulować ich stylistom:) Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Eeee... chciałam się podpisać i mnie wywaliło. Czemu nie można normalnie podpisać komentarza, tylko wybiera się jakieś opcje w "Wybierz profil"? :o(


  Sofa ciekawa - taka wchodząca samodzielnie na ścianę. http://kitchencounterdesign.blog.fc2.com/blog-entry-85.html
  Nie nalezy na nią ptarzyć po trzeciej lampce ;)


  Iga

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się coś wydaje, że projektant chyba był po więcej niż trzech lampkach:):):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello just stumbled upon your website via Bing after I typed in,
  "Blogger: lost in time" or something similar (can't quite remember exactly). Anyways, I'm pleased I found it because your
  subject material is exactly what I'm looking for (writing a college paper) and I hope you don't
  mind if I collect some material from here and I
  will of course credit you as the source. Thanks.


  my web-site ... luggage review

  OdpowiedzUsuń
 6. Gday! I am about to start my own blog and was wondering if you know where the best
  place to buy a website url is? I am not even sure if that's what its called? (I'm new to this) I'm referring to "http://www.blogger.com/comment.g?blogID=625183040801216275&postID=7450283137796892897". How do I go about getting one of these for the website I'm building?
  Thanks alot :)

  My weblog: Tree Removal

  OdpowiedzUsuń