niedziela, 28 grudnia 2014

Noworoczne dekoracje last minute

Jeżeli okazało się w ostatnim momencie, ze Nowy Rok będziecie witać w domu a co więcej, będziecie mieć gości to jeszcze jest czas żeby zrobić kilka dekoracji i sprawić, żeby ten wieczór był inny niż wszystkie. Wiele razy słyszę, że Sylwester to dzień jak każdy. A dla mnie tak nie jest. Może dlatego że ważne są dla mnie symbole i ten dzień przejścia ze starego w nowe jest też dla mnie symboliczny. Dlatego lubię nadać Sylwestrowi glamurową oprawę. To tak jak ze świętami o których pisałam Tu - lubię jak błyszczy :) W tym roku nie będę Sylwestra spędzała w domu, ale gdyby tak było to pewnie zrobiłabym kilka dekoracji i to nie tylko po to, żeby zrobić fajne zdjęcia na Instagram ;))))

Tutoriale znajdziecie w linkach pod zdjęciami.


[1, 2, 3][1]


[1, 2]


[1, 2]Trzeba przyznać, że największym przyjacielem Sylwestra jest złoty spray i brokat ;)

Szukając inspiracji na noworoczne DIY natrafiłam na dwa nieskończone źródła inspiracji DIY. Polecam na okres międzyświąteczny. "Terapia zajęciowa" zawsze dobrze robi :)

http://www.pinterest.com/wilcomint/new-year-celebrations/
http://www.pinterest.com/lettertoadeline/a-d-e-l-i-n-e-c-r-a-f-t-s/


Jeżeli natomiast Sylwester będzie przy eleganckim stole to kilka naprawdę ciekawych pomysłów na dekorację stołu znajdziecie w naszej Choinkowej Książce marzeń, prezentów i wrażeń.


http://lostintimepl.blogspot.com/2014/12/choinkowa-ksiazka-marzen-prezentow-i.html


3 komentarze:

 1. Piękne inspiracje, złote dekoracje mogą poprawić nam humor :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam złoto i płaczę nad jego fatalną, nowobogacką reputacją. Tymczasem, to wspaniały kolor, Na co dzień i od święta!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne! i wydaje mi się, że nie tylko na zabawe:)
  http://www.maxrekl.pl/o_firmie.html

  OdpowiedzUsuń