sobota, 6 grudnia 2014

CHOINKOWA KSIĄŻKA marzeń, prezentów i wrażeń

Magia świąt, magia chwil spędzonych z najbliższymi, momenty ważne, niezapomniane chwile, smaki i zapachy zapamiętane z dzieciństwa... wszystko to sprawia, że tych kilka dni w roku nabiera szczególnego znaczenia. Święta Bożego Narodzenia, święta radości i dobrej nowiny to czas kiedy możemy w zaciszu domowego ogniska celebrować tradycję, wspólnie kolędować, cieszyć się z wspólną obecnością.

Chciałybyśmy sprawić, aby Wasze święta były jeszcze piękniejsze i godne zapamiętania. Dlatego z BLOGGIRLS* postanowiłyśmy przygotować dla Was aranżacje świąteczne, które mógłby oddać atmosferę naszych wymarzonych świąt. Różne blogi, różne osobowości, różne gusta, ale absolutna zgodność w jednym - te święta będą błyszczeć!

A że święta już tuż, tuż to mamy nadzieję, że nasze pomysły będą stanowiły również inspirację dla Was. Może uda się Wam wykorzystać jakieś z naszych podpowiedzi, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę Waszych świąt. Byłoby nam niezmiernie miło :) Przyjemnego oglądania! 

Poniżej kilka pierwszych inspiracji a szczegóły znajdziecie w CHOINKOWEJ KSIĄŻCE marzeń, prezentów i wrażeń, którą otworzycie poprzez kliknięcie w okładkę książki na dole posta.


  
http://issuu.com/staffage/docs/choinkowa_ksiazka/1

Zdjęcia: Karolina Grabowska / www.staffage.pl* BLOGGIRLS - nieformalna grupa przyjacielsko-hobbystyczna, wielbicielki pięknych wnętrz, które przy okazji  ciężkiej pracy przy projektowaniu i stylizowaniu wnętrz świetnie się bawią ponieważ jest to ich wspólna pasja. Grupę tworzą: Dagmara z FOR elements, Kasia z Klikinterior , Kasia z HomeGlamourNow, Ula z Interiors Design i my :)


Pozdrawiamy serdecznie!


23 komentarze:

 1. Piękny pomysł instalacja! Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za współpracę, było super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o było niesamowite przeżycie - wspólna praca, której efekt - powiem nieskromnie - jest cudowny. No i jeszcze raz się potwierdza, że wszystko da się połączyć, nawet tak rozbieżne style, jak nasze! BLOGGIRLS rule!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. To było niesamowite doświadczenie, dzięki dziewczyny i do następnego razu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Martuś, dziękuję, za Twoje wyczucie smaku i stylu, za to, że tak łatwo wiele rzeczy możesz wytłumaczyć, a przede wszystkim za Twoje wyczucie estetyki. Senk ju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia dziękuję za te miłe słowa :) Z Twoich ust to mega komplement! :)

   Usuń
 6. Przepiękne rzeczy pokazujesz! Aż trudno oczy oderwać :) Książka wydana przez blogerki to fantastyczna sprawa! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo:) Mamy nadzieję, że nasza Książka jest nie tylko piękna, ale i pomocna:)

   Usuń
 7. gratulacje wydania tej książki :) pozdrawiam serdecznie! dobrucki

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie moje klimaty ;-) Pięknie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. fantastyczne zdjęcia całkowicie oddające świąteczny klimat!
  ostrowska

  OdpowiedzUsuń