sobota, 6 grudnia 2014

CHOINKOWA KSIĄŻKA marzeń, prezentów i wrażeń

Magia świąt, magia chwil spędzonych z najbliższymi, momenty ważne, niezapomniane chwile, smaki i zapachy zapamiętane z dzieciństwa... wszystko to sprawia, że tych kilka dni w roku nabiera szczególnego znaczenia. Święta Bożego Narodzenia, święta radości i dobrej nowiny to czas kiedy możemy w zaciszu domowego ogniska celebrować tradycję, wspólnie kolędować, cieszyć się z wspólną obecnością.

Chciałybyśmy sprawić, aby Wasze święta były jeszcze piękniejsze i godne zapamiętania. Dlatego z BLOGGIRLS* postanowiłyśmy przygotować dla Was aranżacje świąteczne, które mógłby oddać atmosferę naszych wymarzonych świąt. Różne blogi, różne osobowości, różne gusta, ale absolutna zgodność w jednym - te święta będą błyszczeć!

A że święta już tuż, tuż to mamy nadzieję, że nasze pomysły będą stanowiły również inspirację dla Was. Może uda się Wam wykorzystać jakieś z naszych podpowiedzi, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę Waszych świąt. Byłoby nam niezmiernie miło :) Przyjemnego oglądania! 

Poniżej kilka pierwszych inspiracji a szczegóły znajdziecie w CHOINKOWEJ KSIĄŻCE marzeń, prezentów i wrażeń, którą otworzycie poprzez kliknięcie w okładkę książki na dole posta.


  
http://issuu.com/staffage/docs/choinkowa_ksiazka/1

Zdjęcia: Karolina Grabowska / www.staffage.pl* BLOGGIRLS - nieformalna grupa przyjacielsko-hobbystyczna, wielbicielki pięknych wnętrz, które przy okazji  ciężkiej pracy przy projektowaniu i stylizowaniu wnętrz świetnie się bawią ponieważ jest to ich wspólna pasja. Grupę tworzą: Dagmara z FOR elements, Kasia z Klikinterior , Kasia z HomeGlamourNow, Ula z Interiors Design i my :)


Pozdrawiamy serdecznie!


16 komentarzy:

 1. Piękny pomysł instalacja! Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha i realizacja miało być ;)

   Usuń
  2. Ania nie ważne instalacja ... realizacja! Ważne, że się podoba! :)))))

   Usuń
 2. Dzięki za współpracę, było super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o było niesamowite przeżycie - wspólna praca, której efekt - powiem nieskromnie - jest cudowny. No i jeszcze raz się potwierdza, że wszystko da się połączyć, nawet tak rozbieżne style, jak nasze! BLOGGIRLS rule!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie pierwszy raz udaje nam się znaleźć wiele wspólnego! To jest naprawdę niesamowite i piękne! :)

   Usuń
 4. To było niesamowite doświadczenie, dzięki dziewczyny i do następnego razu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Martuś, dziękuję, za Twoje wyczucie smaku i stylu, za to, że tak łatwo wiele rzeczy możesz wytłumaczyć, a przede wszystkim za Twoje wyczucie estetyki. Senk ju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia dziękuję za te miłe słowa :) Z Twoich ust to mega komplement! :)

   Usuń
 6. Przepiękne rzeczy pokazujesz! Aż trudno oczy oderwać :) Książka wydana przez blogerki to fantastyczna sprawa! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo:) Mamy nadzieję, że nasza Książka jest nie tylko piękna, ale i pomocna:)

   Usuń
 7. gratulacje wydania tej książki :) pozdrawiam serdecznie! dobrucki

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie moje klimaty ;-) Pięknie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. fantastyczne zdjęcia całkowicie oddające świąteczny klimat!
  ostrowska

  OdpowiedzUsuń