poniedziałek, 27 października 2014

HD Surface

Nawiązując do ostatniego posta muszę, po prostu muszę wrócić do tematu struktur betonowych. Pisałam TU o podłogach betonowych, ale nie miałam kogo polecić jako wykonawcy. Do tego było tylko o podłogach a mnie zawsze intrygowały łazienki bez płytek, tylko ze strukturą betonową lub podobną. I do tej pory nie znałam produktu który mogłabym polecić oprócz Pandomo.

Chodziło mi o taki efekt:

Tymczasem na Meetblogin w Łodzi spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy, która tworzy produkty na jakich mi zależało:) Okazało się, że firma Kopp została wyłącznym  dystrybutorem w Polsce produktów włoskiej firmy Chimica Italia. A trzy rodzaje proponowanych przez nich powłok (GEOtexture®, Perfect Combination®, GEOpool®)  pozwalają nie tylko na wykończenie powierzchni z różnych materiałów, ale także na wykończenie ich w miejscach gdzie w innym przypadku byłoby to niemożliwe: na niestabilnych podłożach o zmniejszonej przyczepności czy tam gdzie panuje podwyższona wilgotność: w kuchniach, łazienkach, na tarasach.

Co więcej Kopp będzie szkolić specjalistów, którzy będą kłaść beton również pod prysznicem! Czyż to nie piękne!? Jeżeli zatem mielibyście ochotę na współczesny minimalizm naprawdę gorąco polecam!

Najlepsze jest jednak to, że zwłaszcza pod prysznicem, w celu zabezpieczenia przed przenikaniem wody kładzie się najpierw najtańsze płytki... co oznacza, że te powłoki kładzie się na płytkach. Czyli... teraz, żeby zrobić remont nie trzeba skuwać płytek a wystarczy na powierzchni położyć powłokę HD Surface i mamy nową łazienkę! Genialne?
Zauważcie też, że tę powłokę można położyć na czymkolwiek. Blaty, umywalki, nawet meble!
Ale najważniejsze, że HD Surface można położyć pod prysznicem. Do nowoczesnych, naprawdę nowoczesnych łazienek nie znam lepszego rozwiązania. A do rustykalnych pasują równie rewelacyjnie.
Kolejna sprawa: schody. Widziałam takie schody i w połączeniu z drewnianymi podłogami wcale nie dają efektu zimna, ale mega nowoczesności.


Rewelacyjne jest właśnie to, że tą powłokę położymy naprawdę wszędzie gdzie nam będzie pasowało. Trzeba pociągnąć na ścianę - nie ma problemu. Trzeba położyć na kominek -  bardzo proszę.
Więcej zdjęć realizacji znajdziecie na stronie firmy: www.accadi.net

Jeżeli bylibyście natomiast zainteresowani położeniem HD Surface polecam Wam kontakt z firmą Kopp: www.podlogi-kopp.plPoniżej jeszcze klilka inspiracji, które znalazłam w internecie. Nie wiem jakich produktów użyto, ale wiem już na pewno, że taki efekt można łatwo osiągnąć i nie jest to już tylko inspiracja z internetu, ale coś absolutnie namacalnego i w zasięgu ręki. I to mnie cieszy najbardziej :)

Nowocześnie pod prysznicem: 


[1]


Bardziej surowo:


[1, 2]


I już zupełnie rustykalnie i industrialnie:


[1, 2][1,2]


Bardzo Wam polecam nowe podejście do swojej łazienki :)

Więcej inspiracji znajdziecie też na Pinterest: www.pinterest.com/lostintimepl/bathroomshttp://www.pinterest.com/lostintimepl/bathrooms/

Miłego tygodnia kochani!7 komentarzy:

 1. Ile w przybliżeniu może kosztować położenie takiej powłoki w łazience ok 8m2 zakładając, że stare kafelki już są ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co nam mówiono to około 120 zł za produkt na m2, ale myślę, że warto się skontaktować z Kopp. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. HD Surface możliwości ma ogromne (co bardzo fajnie pokazałaś), ale dodajmy, że ten beton można BARWIĆ!!! To jest super, szczególnie dla takich jak ja - nowoczesnych, ale etnicznych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię właśnie tego typu wnętrza. Niby surowe, ale dodatkami można stworzyć bardzo przytulny klimat. Teraz właśnie poszukuję takich inspiracji, ponieważ kupiłam właśnie własne mieszkanie i chciałabym je sama zaprojektować (przy okazji polecam dewelopera - tu jest adres strony)

  OdpowiedzUsuń
 6. Buy Vyvanse Online
  Vyvanse is one of the worlds leading drugs now
  Purchase Vyvanse Online. Lisdexamfetamine is utilized to treat consideration deficiency hyperactivity issue (ADHD) as a feature of a complete treatment plan, including mental, social, and different medications. It might expand the capacity to focus, remain centered, and quit squirming. Lisdexamfetamine may likewise be utilized to treat voraciously consuming food issue (BED). It might lessen the quantity of voraciously consuming food days.
  Vyvanse Doses Buy Vyvanse Online
  The dose of Lisdexamfetamine depends on your ailment and reaction to treatment. Your PCP may alter your portion to discover the portion that is best for you.
  Click here to read more
  Adhere to your primary care physician’s directions cautiously. On the off chance that you are taking the chewable tablet, bite the tablet altogether and after that swallow.
  For Vyvanse , If you are taking the container type of this drug, gulp down the case.

  OdpowiedzUsuń