wtorek, 22 października 2013

MEETBLOGIN Łódź 2013

Dzisiaj chciałyśmy zrobić  małe podsumowanie niesamowitego wydarzenia, w którym miałyśmy możliwość udziału :)))

MEETBLOGIN Łódź 2013 – pierwsze ogólnopolskie spotkanie blogerów wnętrzarskich. 
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Łódź Design Festiwal i miało na celu wypromowanie potencjału jaki drzemie w polskich blogach, których tematem przewodnim jest design i projektowanie wnętrz. Jeszcze do dzisiaj jesteśmy pod ogromnym wrażeniem osób, które miałyśmy okazję poznać w ramach tego spotkania. Tylu kreatywnych, ciekawych i inspirujących osób w jednym miejscu rzadko można spotkać :)


Dodatkowo, miejsce w którym odbywały się spotkania było absolutnie inspirujące :) Ach ten sufit.....
W ramach pierwszego dnia miałyśmy możliwość wzajemnego poznania osób, które podzielają naszą  pasję związaną z designem, jak również wymienić się doświadczeniami. Zostały również dla nas zorganizowane warsztaty fotograficzne a także miałyśmy możliwość wzięcia udziału w wykładzie Matyldy Kozakiewicz - "Spotkanie dla blogera". Wieczór zakończył się spotkaniem na Off Piotrkowska, które również może być źródłem wnętrzarskich inspiracji.

 A w wolnych chwilach mogłyśmy się lepiej poznać w kawiarni, która też nam się bardzo podobała.Panowie też byli bardzo mili :)Kolejki były tylko dodatkowym pretekstem, żeby sobie porozmawiać o dizajnie, blogach i życiu :)


Przy okazji można też było kupić książki  - oczywiście wszystko o dizajnie.Świetne zestawienie who-is-who na MEETBLOGIN przygotowała Magdalena Sobulana swoim blogu: http://wnetrzarka.blogspot.com/2013/10/who-is-who-na-meetblogin.html  

Drugiego dnia odbył się konkurs na najlepszą aranżację i na najlepszą fotografię w ATAK design przy ulicy Żeligowskiego 43A w Łodzi. Rewelacyjny sklep, gdzie znajdziecie olbrzymi wybór dezajnerskich mebli i dekoracji. Polecamy!
I tu właśnie przechodzimy do najważniejszej osoby tego spotkania: ULA MICHALAK

Pomysłodawczyni i organizatorka, dusza towarzystwa, wulkan energii i pomysłów, która na co dzień prowadzi swojego bloga: http://interiorsdesignblog.com/ 

Ula przygarnęła nas mimo późnego zgłoszenia i ograniczonej liczby miejsc, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczne:)  A oto i ona:

W czasie kiedy 5 wylosowanych blogerek buszowało po sklepie w poszukiwaniu elementów stylizacji inni mieli możliwość powyżywać się na swoich aparatach :)

A wnętrze zdecydowanie kusiło:


Świetny filmik z aranżacji (http://www.youtube.com/watch?v=jrmDWkx6bCw)  dla odmiany opracowała blogerska para Magda i Piotr Motrenko z bloga: www.blogiwnetrzarskie.pKiedy jury obradowało, wszyscy rozglądali się po sklepie i prowadzili nieustające pogawędki.
Wyniki dotyczące najlepszych stylizacji przygotowane przez blogerki oraz zdjęć tych aranżacji przedstawiła sama redaktor naczelna Elle Decoration - Małgorzata Szczepańska, która udzieliła nam cennych wskazówek na przyszłość   :)
 Wspólny obiad odbył się w nowo otwartej restauracji MITMI na OFF Piotrkowska. Ponownie miejsce i jedzenie zrobiło na nas wrażenie. Dzień zakończył się spotkaniami z  warsztatami i konkursem na najlepszy projekt DIY. Blogerki wybrały również najbardziej inspirującego bloga, którym okazał się być blog  Agnieszki Nawary http://agnethahome.blogspot.com/ - jeszcze raz gratulujemy!!!

W ramach zakończenia Meetbogin nastąpiło wręczenie dyplomów, nagród, wyróżnień z przeprowadzonych warsztatów i konkursów, które zostały ufundowane przez sponsorów naszego spotkania. Im również bardzo dziękujemy! (Listę sponsorów znajdziecie na oficjalnej stronie spotkania na blogu Uli - http://interiorsdesignblog.com/meetblogin/
Nadal pozostajemy pod wrażeniem weekendowego spotkania, Uli oraz wszystkich osób, które tam poznałyśmy i mamy ochotę na więcej! Ula liczymy na Ciebie ;)

Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za  wspaniałą atmosferę :)

7 komentarzy:

 1. Było fantastycznie:)
  świetna relacja! ogromnie cieszę się, że Was poznałam:)))
  oby jak najczęściej takie spotkania!
  :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby ! :)
   Nam też było bardzo miło:):) I aż ciężko uwierzyć, że nikt wcześniej nie wpadł na tak świetny pomysł żebyśmy się wszystkie poznały:) Pozdrawiamy gorąco :)

   Usuń
 2. My też się cieszymy, że Ciebie Was poznałyśmy :) Dziękujemy za radę, jak widać już działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW!!! Piękne zdjęcia!!! Jestem pod wrażeniem!!!, To chyba Wy powinnyście mnie szkolić!!! Liczę na Was!!!
  Brawo!!!, Dziękuję, że byłyście!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula dziękujemy :) :) Do następnego i oby jak najszybciej!!! :)

   Usuń
 4. Ale ekstra to zdjęcie z kamerą! :D
  Bardzo dobrze, że w końcu udało Wam się dopisać na listę uczestników! Choć nie miałyśmy okazji zbyt dużo pogadać, miło było się znów zobaczyć. Do następnego! :) :) :) Trzymajcie się ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :)Tak tak:) daliście mi możliwości do zrobienia całkiem fajnego zdjęcia:) Magda liczę na szybki następny raz! :)

   Usuń