poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Mint Grey

Chociaż to jeden z najnowszych sklepów z wystrojem wnętrz w Warszawie to muszę napisać o nim jako pierwszym... Mint Grey... już go kocham:)

Sklep spełniający moje marzenia... miejsce, w którym podoba mi się wszystko... a do tego ceny są normalne. Podkreślam normalne... oddają wartość tego za co płacimy.
Kilka sklepów dotychczas istniejących w Warszawie oferujących podobne rzeczy w końcu znalazło właściwego konkurenta.. i dobrze... Niektórym się już trochę w głowach poprzewracało... Ceny czasami z kosmosu.. i to chyba z bardzo odległej galaktyki..

Mint Grey oferuje, jak sam się opisuje, Styl Nowojorski Klasyczny.. i coś w tym jest.. ta ponadczasowa klasyka i elegancja nie mają sobie równych. Wchodząc do sklepu chce się tam zamieszkać:), albo jak najwięcej przenieść do siebie... Styl ten daje poczucie bycia w domu, ale jest to dom z prawdziwą klasą.

Polecam polecam polecam i życzę powodzenia!Mint Grey mieści się w centrum Warszawy na ul. Kopernika 8/18 zaraz przy ul. Foksal. Strona internetowa jeszcze się buduje: www.mintgrey.pl ale już dzisiaj więcej zdjęć można znaleźć na Facebooku.
Oprócz dekoracji w Mint Grey można również zamówić meble tapicerowane.

Musze przyznać, że już kupiłam w Mint Grey kilka pięknych rzeczy... ale to dopiero początek:)

4 komentarze:

  1. troche mięty, szarego blichtru i bylejakość-co was tam kręci?

    OdpowiedzUsuń
  2. Marzę o tym, żeby wszędzie było tak "byle jak" jak w Mint Grey:)

    OdpowiedzUsuń